Партнери 2018-04-06T11:54:11+00:00

Ініціатива “Stent for Life” знайшла підтримку серед багатьох партнерів-спонсорів

Вони не мають впливу на наукову базу Ініціативи

 Платинові партнери

Servier

Перша незалежна французька фармацевтична компанія. Більше ніж 21 000 співробітників у всьому світі, включно 3000 науковців, які розробляють ліки майбутнього. У 2015 році Серв’є інвестує 24% свого обігу у дослідження і розробку нових препаратів. В Серв’є на етапі розробки сьогодні знаходиться 23 хімічні сполуки у наступних терапевтичних напрямах: онкологія, серцево-судинні захворювання, ендокринологія, психіатрія та ревматологія. Серв’є представлена в 148 країнах на 5 континентах. 92% лікарських препаратів Серв’ є призначається за межами Франції. Загальний обіг компанії за 2015 – 3.9 млрд євро

Перейти на сайт

AstraZeneca

АстраЗенека присутня в Україні з 2001 року. Сьогодні АстраЗенека Україна – це 150 працівників, 20 існуючих брендів та декілька інноваційних продуктів, що готуються до виходу на ринок. В Україні діє успішна соціальна програма – «ТерапіяПЛЮС». Картка «ТерапіяПЛЮС» дозволяє зробити ефективне лікування високоякісними препаратами більш доступним для пацієнтів. «ТерапіяПЛЮС» – це також важлива освітня ініціатива, що має на меті підвищення обізнаності пацієнтів про захворювання та сучасні методи лікування, спрямована привернути увагу до важливості дотримання терапії, призначеної лікарем. Програма стартувала у квітні 2012 року, і вже налічує 75 000 пацієнтів.

Перейти на сайт

 Золоті партнери

Sanofi

Компанія здійснює свою діяльність в Україні уже понад 20 років та є №1 серед міжнародних фармацевтичних компаній на ринку України. У Санофі в Україні працює майже 450 співробітників. Компанія віддана турботі про здоров’я людей і завжди орієнтується на пацієнта як на найвищу цінність. Роль Санофі у сфері охорони здоров’я України не обмежується забезпеченням пацієнтів доступом до високоякісних медичних препаратів. Компанія проводить інформаційні та освітні заходи для попередження захворювань та покращення якості життя українців. Серед таких програм – ініціатива «Діабет. Допоможемо разом», проекти з ранньої діагностики онкологічних захворювань, підтримка людей з епілепсією та рідкісними захворюваннями тощо.

Перейти на сайт

MEDTRONIC

Компанія Medtronic, світовий лідер у галузі медичних технологій та послуг і рішень з медичного обслуговування, працює в Україні з 2002 року. Наші перші продукти для догляду та лікування з’явилися у дистриб’юторів на українському ринку в 1996 році.
Сьогодні наша компанія добре відома своїми революційними інноваціями та проривними медичними технологіями. Ми пропонуємо засоби лікування для майже 70 типів захворювань, включаючи деякі з найбільш складних хронічних захворювань світу, таких як діабет, ожиріння, рак та хвороби серця. Крім того, ми надаємо багато додаткових продуктів та послуг, що стануть у нагоді під час різноманітних процедур та на протязі всього часу лікування.

Перейти на сайт

 Срібні партнери

ФАРМАК

«Фармак» є одним з найбільших виробників лікарських засобів в Україні. Сьогодні наш продуктовий портфель налічує понад 200 лікарських засобів різних терапевтичних напрямків та форм випуску. Щороку ми освоюємо та виводимо на ринок до 20 нових препаратів. Наші препарати допомагають подолати недуги в кількох терапевтичних напрямках: ендокринологія, кардіологія, офтальмологія, неврологія, ревматологія та простудні захворювання. Наше виробництво відповідає національним та міжнародним Правилам належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice – GMP). За останні 15 років на нашому підприємстві було введено в експлуатацію 17 виробничих дільниць, сучасну мікробіологічну лабораторію, розроблено десятки нових препаратів.

Перейти на сайт

Crown Agents

Crown Agents – міжнародна компанія з понад 185-річним досвідом реалізації проектів, спрямованих на досягнення сталого економічного і соціального процвітання. Ми пліч-о-пліч працюємо з урядами, державними, неурядовими та міжнародними організаціями у близько 100 країнах світу. Консультуємо та навчаємо наших клієнтів в області зміцнення систем охорони здоров’я, торгівлі та економічного зростання, управління державними фінансами та державного управління загалом. Маємо постійні представництва у 22 країнах, а також проектні офіси та представники ще у 18 країнах. 20 років Crown Agents є надійним партнером України, що допомагає реалізовувати проекти в галузі закупівель, управління фінансами, розвитку економіки. Протягом останніх кількох років ми сфокусовані на гармонізації системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС і здійсненні закупівель для МОЗ України.

Перейти на сайт

 Бронзові партнери

TAKEDA

«Такеда Україна» (до 2011 року, «Нікомед Україна») – фармацевтична компанія, що входить до складу Takeda Pharmaceutical Company Limited («Такеда»).
«Такеда» – компанія, що працює в більш ніж 70 країнах світу, в Японії, США, Європі, Латинській Америці, Африці, на Близькому Сході та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, та має більш ніж 230 річну історію. Фармацевтична продукція компанії продається в більш ніж 100 країнах по всьому світу.

Перейти на сайт

PFIZER

Міцне здоров’я є життєво важливим для кожного з нас, і винайдення усталених підходів до вирішення найбільш актуальних проблем охорони здоров’я не може чекати. Саме тому, ми, в компанії Pfizer, зобов’язалися застосовувати науку і наші глобальні ресурси для поліпшення здоров’я і благополуччя на кожному етапі життя людини. Ми прагнемо надати доступ до клінічно ефективних і доступних лікарських засобів і пов’язаних з ними медичних послуг людям, які цього потребують.

Перейти на сайт

Aspen

Південноафриканська фармацевтична компанія Aspen Pharmacare Holdings Ltd. є одним із найбільших виробників “генериків”.

Перейти на сайт

Abbott Vascular

Компанія є одним зі світових лідерів у створенні продукції для єндоваскулярних втручань і об’єднує кращі розробки в області медичних інструментів та фармацевтичних препаратів для сучасного лікування серцево-судинних захворювань.
Продукція компанії високо цінується спеціалістами у всьому світі за її безпрецендентну ефективність, надійність та безпечність. Значні інвестиції в наукові та прикладні дослідження, а також реалізація передових освітніх програм для спеціалістів є основними приципи роботи компанії Abbott Vascular.

Перейти на сайт
  • Партнери Stent For Life: